expedice

Zahájení prodeje tvarovaných stromů pro zahrady, balkony, terasy a nebo na bonsaje

Pinus sylvestris určená pro výsadbu do zahrady, popř. k zasazení do velké keramické mísy a umístění na balkon nebo na terasu. Výška cca 70 cm.

Pro zájemce o zahradní stromy niwaki máme v areálu na Olešné u Písku připraveny od pátka 5. dubna 2019 kolekce stromů, které mohou využít všichni, jež krása tvarovaných dřevin oslovila a okouzlila.

V nabídce několika set stromů najdete za příznivé ceny jak velké exponáty určené pro výsadbu do zahradních kompozic a aranžmá, tak i dřeviny hodící se do rozměrnějších keramických nádob na vaše balkony a terasy.

Nezapomněli jsme ani na pěstitele bonsají, kteří si u nás mohou nakoupit zajímavě utvářený materiál o velikosti kolem 40 – 50 cm, samozřejmě zapěstovaný a natvarovaný.

Ne všichni ale touží mít „hotové stromy“. Zajímavou kategorií pro všechny, kteří si chtějí své niwaki vypěstovat z dobrého základu sami, máme připravenu cenově výhodnou kolekci rostlin „k dopěstování„. Základ stromu je dán a bude jen  a jen na vás, kam jeho podobu dovedete…

Otevírací doba: každý týden středa a pátek od 9 do 17 hodin. Jinou dobu návštěvy provozovny na Olešné u Písku je možné dohodnout individuálně na telefonu 602 840 237.

Po celou dobu prodeje až do podzimu budeme pořádat tematicky zaměřené „dny otevřených dveří“, o kterých se dozvíte včas z internetu. První proběhnou ve dnech 1. 5. – 4. 5. 2019 a zaměřeny budou v podobě slev na materiál pro pěstitele bonsají a stromy určené k dopěstování. Ostatní kategorie niwaki jsou po tyto dny rovněž k dispozici.

Část kolekce určená pro pěstitele bonsají Stromy pro dopěstování s cenou od 1.500 Kč!

 

 

 

 

 

 

 

Zajímavou nabídku připravujeme ve spolupráci s magazínem Bonsaje a japonské zahrady také pro předplatitele tohoto čtvrtletníku, sledujte proto pravidelně naše internetové stránky…

Závěrem se podívejte na pár fotografií z areálu Niwaki Olešná. A kde nás najdete? Vše potřebné v rubrice Kontakty

 

 

 

 

 

 

 

 

Diskuze je uzavřena.