dod_nahledy

Dny otevřených dveří, 1. 5. – 4. 5. 2019

Jsou tady první DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ společnosti NIWAKI OLEŠNÁ.

Konají se od středy 1. května do soboty 4. května 2019 na adrese Olešná u Písku čp. 99, 398 43 Bernartice u Milevska, Jihočeský kraj.

Tyto Dny otevřených dveří jsou tematicky zaměřené na zájemce o malé niwaki do keramických nádob na balkony či na terasy, tento rostlinný materiál je ale použitelný také pro pěstitele bonsají (malé exponáty i rostliny na bunjin nebo lesíky). A stranou nemusí zůstat ani ti, co hledají větší  tvarované stromy do zahrad

Druhou, neméně zajímavou kategorií, pak budou tvarované stromy určené pro dopěstování.

Tato nabídka je doplněna výhodnými cenami, slevy na vybrané kategorie tvarovaných stromů (borovice B1 – B5) dosahují po dobu konání akce 30% z běžných maloobchodních cen.

Ostatní kategorie (A1 – A5, C1 – C5) niwaki jsou po tyto dny rovněž k dispozici, sleva 15%.

Ukázka dřevin vhodných pro malé niwaki na balkoně a nebo na terasách, popř. se hodí také na bonsaje, ceny po slevě dle kategorií (B2 – B5) od 2.415 Kč do 5.434 Kč s DPH.

Ukázka vyšších stromů vhodných pro niwaki na balkony a terasy, pro pěstitele bonsají na bunjin či lesíky, nebo k výsadbě do okrasných zahrad. A nemusí to být jenom ty japonského typu! Ceny po slevě dle kategorií (B2 – B5) od 2.415 Kč do 5.434 Kč s DPH.

Pro ty z vás, kteří si chtějí z vhodného výchozího materiálu vypěstovat niwaki dle vlastních představ, jsou určeny předpěstované stromy. Jejich cena se po slevě pohybuje dle kategorie (B1, B10) od 1.208 Kč do 1.642 Kč s DPH.

Pro zájemce o větší niwaki do zahradních realizací jsou určeny třeba stromy z těchto fotografií. K dispozici jich máme několik desítek a cena dle kategorií (A1 – A5) se po slevě pohybuje v rozmezí od 13.930 Kč do 24.926 Kč s DPH.

Jako poslední vám můžeme nabídnout největší tvarované stromy, které se hodí co by výrazné solitéry jak do okrasných zahrad, tak také do realizací asijského typu. Cena dle kategorií (C1 – C4) je po slevě od 29.325 Kč do 51.319 Kč s DPH.

Na Vaši návštěvu se těší tým Niwaki Olešná!

Přijďte se podívat, nakoupit a nebo jen inspirovat…

Diskuze je uzavřena.